Хмельницький обласний краєзнавчий музей
Музейні Уроки
Відділ Історії

Наші заходи

Заходи

Круглий стіл «Музейні проекти в контексті сучасної шкільної освіти».

09 жовтня  2018 року о 15.00 у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбулись консультації з громадськістю у форматі круглого столу  на тему: «Музейні проекти в контексті сучасної шкільної освіти».

У роботі круглого столу взяли участь представники музейних закладів області, педагогічні та соціальні працівники, представники громадськості та засобів масової інформації.

Під час засідання обговорювались проблеми щодо пошуку найефективніших шляхів покращення співпраці між музейними та освітніми установами. Музеї презентували свої програми та поділились досвідом роботи із молоддю. Також були окреслені пропозиції щодо спільних проектів музею та закладів освіти і громадських організацій.

В рамках засідання особливий інтерес та захоплення викликала  демонстрація практичної роботи реставраторів Національного реставраційного центру по збереженню та консервації музейних цінностей.

Учасники круглого столу отримали методичні матеріали, підготовлені співробітниками Хмельницького обласного краєзнавчого музею.